Juurdepääs sularahale igal ajal ja kõikjal, kus vaja

Kas olete kunagi mõtelnud, millist lisaväärtust võiks sularahaautomaadi omamine teie ettevõttele või naabruskonnale tuua?

Kõik vajavad maksevalikuid. Sularaha on üks neist. Ja kuna pangad sulgevad oma filiaale, muutub sularaha kättesaadavus järjest raskemaks.

Teenindades tuhandetest sularahaautomaatidest koosnevat ülemaailmset võrku, pakub Euroneti elektroonilise rahaülekande (EFT) sektor elektroonilisi maksete töötlemise terviklahendusi. Meie tooted ja teenused võimaldavad multifunktsionaalseid lahendusi, tuues ilmselget kasu tarbijatele, ettevõtetele, pankadele ja omavalitsustele. Meie eesmärgiks on pakkuda miljonitele tarbijatele üle maailma nii linna- kui ka maapiirkondades turvalist juurdepääsu sularahale ja makseteenustele.


Ühe pilguga

C. Haldame. 50 000

sularahaautomaati

Üle 4,37

miljardi tehingu

62

riigis

Üle 3100

sularaha sissemakse võimalusega sularahaautomaati Euroopas


ETTEVÕTLUS

Euronet EFT sularahaautomaadi lahendused suudavad teenindada erinevaid ärivaldkondi

OMAVALITSUSED

Oma programmiga „Kogukonna sularahaautomaadid“ vähendame maapiirkonnas vajadust reisida suurematesse linnadesse, pakkudes väärtuslikku sularahateenust otse piirkonnakeskuses.

PANGAD

Oma „sularahaautomaadi kui teenuse“ väärtuspakkumisega võimaldame pankadel ja finantsasutustel tõsta meie tehnoloogia baasil oma kulutõhusust ja pakkuda paremat kliendikogemust.

KLIENT

Sularahaautomaatide probleemid, teenindusküsimused, turvatugi – meil on teavet, mis aitab lahendada erinevaid probleeme sularahaautomaatidega.

MEIST

Alates 1994. aastast on Euronet EFT pakkunud ülemaailmselt sõltumatult hallatavaid sularahaautomaate

KONTAKTANDMED

Soovite lisateavet? Täitke veebivorm ja me võtame teiega esimesel võimalusel ühendust.

Võtke ühendust
TASUTA TELEFON

Otsi