Paigaldage ATM oma ettevõttesse
Paigaldage ATM oma ettevõttesse
Suurendage käivet ja kliendikülastusi ATMiga
Suurendage käivet ja kliendikülastusi ATMiga
Teie lähipiirkonnas ei ole ATMi?
Teie lähipiirkonnas ei ole ATMi?

KKK

Kui teil tekib meie sularahaautomaadiga probleem, klõpsake klienditeenindusega ühenduse võtmiseks allolevat nuppu.

Mis tüüpi kaarte Euronet EFT sularahaautomaat aktsepteerib?

Euronet EFT sularahaautomaadid aktsepteerivad järgmiste kaubamärkide kaarte: kõik VISA kaardid, sh VPay, PLUS, Electron, kõik MasterCardi kaubamärgiga kaardid, sh Maestro ja Cirrus, JCB, CUP/UPI (China Union Pay), ServiRed ja AMEX.

Mis on sularaha väljavõtmise maksimaalne päevalimiit?

Päevase väljavõetava summa ja/või panga- ja kassaautomaatide igapäevaste tehingute arvu piirangu määrab teie pank, mitte Euronet EFT. See võib kaardi päritolust ja tüübist olenevalt olla erinev. Teie kaardi pakkuja saab anda teile selle kohta lisateavet.

Kes vastutab, kui sularahaautomaat ei tööta?

Euronet EFT. Kui sularahaautomaadiga on probleeme, võtke viivitamatult ühendust Euronet EFT klienditoega ja nad teevad kõik endast oleneva sularahaautomaadi kiireks parandamiseks. Euronet EFT klienditeeninduse number on + 357 99 56 6306

Automaat pidas mu kaardi kinni. Soovin seda tagasi. Kas saate kaardi mulle tagastada?

Kaardi kinnipidamine on tavaliselt tingitud kaardi väljastanud panga taotlusest või kaardiomaniku veast (nt kaardiomanik ei võtnud oma kaarti teatud aja jooksul automaadist välja ja kaart peeti kinni turvakaalutlustel). Kahjuks ei saa Euronet EFT kinnipeetud kaarte kaardiomanikule tagastada, kuna oleme seotud kaardi väljaandja ja kaardiskeemi reeglitega, mis määravad kaardi hõivamise ja hävitamise protseduurid. Täiendavate juhiste saamiseks võtke viivitamatult ühendust Euronet EFT klienditoe ja oma pangaga.

Sularaha ei väljastatud, aga minu kontolt on raha maha läinud. Kuidas ma oma raha tagasi saan?

Palun võtke ühendust Euronet EFT klienditoe ja oma pangaga, et neid juhtunust teavitada. Need kaks ettevõtet teevad probleemi lahendamiseks koostööd. Euronet EFT klienditeeninduse number on + 357 99 56 6306

Võtke ühendust
TASUTA TELEFON

Otsi