Suurendage käivet ja kliendikülastusi ATMiga
Suurendage käivet ja kliendikülastusi ATMiga
Paigaldage ATM oma ettevõttesse
Paigaldage ATM oma ettevõttesse
Teie lähipiirkonnas ei ole ATMi?
Teie lähipiirkonnas ei ole ATMi?

Sularahaautomaadi lahendused kõigile

Euronet EFT sularahaautomaadi lahendused on mõeldud paljude erinevate ärisektorite teenindamiseks ja välja töötatud nii, et need sobiksid teie ärikeskkonda ja rahuldaksid nii teie kui ka klientide sularahavajadusi.

Euronet EFT sularahaautomaatide ettevõttena pakume teile tõrgeteta kasutuskogemust ja vastutame järgneva ees:

Meie sularahaautomaadid sobivad ühtemoodi nii suurematele kui ka väiksematele ettevõtetele ning olenemata sellest, millist sularahaautomaati teile pakutakse, on see varustatud uusima tehnoloogia, ajakohase tarkvara ja valdkonna juhtivate funktsioonidega nagu DIP-kaardilugejad (kaardi kopeerimise kaitse) ja kontaktivaba kasutus.

Meie sularahaautomaate võib leida erinevatest kaubandussektoritest, alates väikestest ja keskmise suurusega jaemüüjatest kuni suurte jaemüügikettideni, kaubanduskeskustes, supermarketites, hotellides, sõlmjaamades nagu lennujaamad, raudteejaamad ja sadamad.  Tegutseme ka linnade keskustes ja teeme koostööd kohalike omavalitsustega, et pakkuda sularahaautomaaditeenuseid ka kaugemates maapiirkondades, kus pangad ei tegutse.

PANGAD

Oma „sularahaautomaadi kui teenuse“ väärtuspakkumisega võimaldame pankadel ja finantsasutustel tõsta meie tehnoloogia baasil oma kulutõhusust ja pakkuda paremat kliendikogemust.

MAJUTUSASUTUSED JA VABA AEG

Kui pakute kohapeal juurdepääsu sularahale, jäävad teie kliendid tõenäoliselt kauemaks ja kasutavad teie pakutud teenuseid.

LENNUJAAMAD JA SÕLMJAAMAD

Meie kohapealsed sularahaautomaadid hõlmavad mitme valuuta väljastamist, dünaamilist valuuta konverteerimist, kaardita raha väljavõtmist, sularahaautomaatides tehtavat reklaami jpm.

JAEKAUBANDUS

Meie lahendused on välja töötatud väga erineva suuruse ja profiiliga ettevõtete vajadusi silmas pidades.

Võtke ühendust
TASUTA TELEFON

Otsi