Suurendage käivet ja kliendikülastusi ATMiga
Suurendage käivet ja kliendikülastusi ATMiga
Paigaldage ATM oma ettevõttesse
Paigaldage ATM oma ettevõttesse
Teie lähipiirkonnas ei ole ATMi?
Teie lähipiirkonnas ei ole ATMi?

Omavalitsused

Kõigil inimestel on sularahale mugav ja turvaline juurdepääs

Juurdepääs sularahale aitab kohalikul majandusel kasvada ja usume, et igaühele peaks olema võimalus valida erinevate makseviiside vahel. Pangad loobuvad järjest sagedamini filiaalidest ja sularahaautomaatidest, sellepärast on meie eesmärk toetada kohalikke- ja maapiirkondade kogukondi, et tagada igale elanikule ja turistile turvaline ja mugav juurdepääs sularahale.

Oma programmiga „Kogukonna sularahaautomaadid“ vähendame maapiirkonnas vajadust sõita suurematesse linnadesse, pakkudes väärtuslikku sularahateenust kohapeal.

Lisaks kohandame oma sularahaautomaatide kujundust, et see tõstaks esile meid võõrustavate linnade ja asulate keskkonna- ja kultuuripärandit. Samuti teeme koostööd kohalike omavalitsuste, muinsuskaitse ja kohalike kunstnikega, et muuta kohapealsed sularahaautomaadid mitte ainult oluliste funktsioonide täitjaks, vaid ka kunstiteoseks! Soovime, et meie sularahaautomaadid paistaksid silma õigetel põhjustel. Ajaloolise tähtsusega piirkondades teeme omavalitsuste ja asjaomaste asutustega koostööd tagamaks, et sularahaautomaati ei paigaldataks mitte ainult asukohale sobivalt, vaid selliselt, et automaadi eemaldamisel tagatakse selle asukoha algne seisukord.

Eelised omavalitsusele:

Meie kodanikud hindavad selle teenuse sujuvat toimimist ja väljamaksetasusid, mis on täiesti võrreldavad kõigi teiste turul olevate sularahaautomaatidega.

Mayor OF Becov u Mostu

KAUPMEES

Meie lahendused on välja töötatud kõige erinevamate ettevõtete vajadusi silmas pidades – väikeste, keskmiste ja suurte ettevõtete, kuid sobime kasutamiseks ka mitme asukohaga kaubanduskettides

PANGAD

Oma „sularahaautomaadi kui teenuse“ väärtuspakkumisega võimaldame pankadel ja finantsasutustel tõsta meie tehnoloogia baasil oma kulutõhusust ja pakkuda paremat kliendikogemust.

TOOTED

Meie müügispetsialistid teevad teiega koostööd, et leida teie ettevõttele meie mitmekülgsest teenustevalikust parim lahendus.

Võtke ühendust
TASUTA TELEFON

Otsi