Suurendage käivet ja kliendikülastusi ATMiga
Suurendage käivet ja kliendikülastusi ATMiga
Paigaldage ATM oma ettevõttesse
Paigaldage ATM oma ettevõttesse
Teie lähipiirkonnas ei ole ATMi?
Teie lähipiirkonnas ei ole ATMi?

Jaemüüja

Kõik vajavad sularaha… muutke oma ettevõte selle keskpunktiks

Kas teadsite, et sularaha on endiselt peamine maksevalik? Tänapäeval usaldavad tarbijad oma sularahavajaduste rahuldamiseks eranditult sularahaautomaate. Tehnoloogia on arenenud ja sularahaautomaat pole enam pelgalt sularahaautomaat, mis muudab jäädavalt sularahaautomaatide turgu. Euronet EFT annab võimaluse kasutada ära uute sularahaautomaatide pakutavaid võimalusi.

Meie lahendused on välja töötatud kõige erinevamate ettevõtete vajadusi silmas pidades … väikeste, keskmiste ja suurte ettevõtete, sobime kasutamiseks ka mitme asukohaga kaubanduskettides.

Meie sularahaautomaate leiate kingipoodidest, ajalehekioskitest, supermarketitest, esmatarbekaupade poodidest, apteekidest, kaubanduskeskustest ja mujalt.

VÄIKESE JA KESKMISE SUURUSEGA JAEMÜÜJAD

Lisateenuste pakkumine klientidele

Väikesed ja keskmise suurusega jaemüüjad on sularaha populaarsuse igapäevased tunnistajad, sest nende kliendid kasutavad seda pidevalt. Seda enam, et väiksemad tooteostud tehakse ikka valdavalt sularahas. Meie sularahaautomaadid pakuvad klientidele juurdepääsu oma sularahale ja innustavad uusi tarbijaid teie ettevõttesse sisse astuma.

Meie vähe ruumi võtvad sularahaautomaadid maksimeerivad ettevõtte põrandapinnast igat ruutsentimeetrit. Meie fassaadile paigaldatavate sularahaautomaatide, siseruumides asuvate sularahaautomaatide või tänavatel asuvate sularahaautomaatide lahendused kohandatakse individuaalselt teie ruumi, piirangute ja nõuetega vastavaks, kasutades uusimat tehnoloogiat ja turvafunktsioone, mis tagavad rangeid standardeid järgides kasutajasõbraliku kogemuse.

Eelised kaupmehele:

Leidsime, et need on professionaalsed, tõhusad ja töökindlad ning soovitame neid hea meelega!

Alan Murphy, MD at Garden Events Ltd.

SUURED JAEMÜÜJAD JA KAUBANDUSKETID

Iseteeninduspangandus teie ruumides

Ühes või mitmes asukohas tegutsevad suuremahulised jaemüüjad saavad sularahaautomaadi paigaldusest konkreetset kasu. Meie lahendused pakuvad usaldusväärset, mugavat ja lihtsat juurdepääsu sularahale keskkonnas, mida teie kliendid usaldavad. Selle tulemuseks on suurenenud läbimüük ja püsikliendid, kes usaldavad teie ettevõtet ja pakutavaid teenuseid. Lisaks meie tavapärasele sularaha väljavõtmisega sularahaautomaadi väärtuspakkumisele vähenevad teie sularaha halduskulud, võimaldades töötajatel keskenduda oma põhiülesandele – klientide teenindamisele.

Eelised kaupmehele:

MAJUTUSASUTUSED JA VABA AEG

Kui pakute kohapeal juurdepääsu sularahale, jäävad teie kliendid tõenäoliselt kauemaks ja kasutavad teie pakutud teenuseid.

LENNUJAAMAD JA SÕLMJAAMAD

Meie kohapealsed sularahaautomaadid hõlmavad mitme valuuta väljastamist, dünaamilist valuuta konverteerimist, kaardita raha väljavõtmist, sularahaautomaatides tehtavat reklaami jpm.

TOOTED

Meie müügispetsialistid teevad teiega koostööd, et leida teie ettevõttele meie mitmekülgsest teenustevalikust parim lahendus.

KONTAKTANDMED

Soovite lisateavet? Täitke veebivorm ja me võtame teiega esimesel võimalusel ühendust.

Võtke ühendust
TASUTA TELEFON

Otsi