Suurendage käivet ja kliendikülastusi ATMiga
Suurendage käivet ja kliendikülastusi ATMiga
Paigaldage ATM oma ettevõttesse
Paigaldage ATM oma ettevõttesse
Teie lähipiirkonnas ei ole ATMi?
Teie lähipiirkonnas ei ole ATMi?

Meist

Toetame ettevõtteid ja tarbijaid ühendavaid makseid

Alates 1994. aastast on Euronet EFT pakkunud kõikjal maailmas sõltumatult hallatavaid sularahaautomaate. Alates esimesest sularahaautomaadist Ungaris oleme kasvanud, arendanud ja laiendanud oma sularahaautomaatide teenust ning maksevõimalusi Euroopasse, Aasiasse ja Ameerikasse. Nüüd haldame enam kui 50 000 sularahaautomaati, pakkudes igal aastal miljonitele klientidele juurdepääsu sularahale. Meie mitmekesine sularahaautomaatide valik võimaldab pakkuda paljudele ettevõtetele ja tarbijatele, sealhulgas maapiirkondadele ja kaugemal elavatele inimestele väga vajalikku juurdepääsu sularahale ja teenustele.

Tänu meie ainulaadsele suhtele on Euronet EFT-il juurdepääs Euroneti ülemaailmsele maksevõrgule ja nende tipptasemel REN-tehnoloogiale. Sellele toetudes saame pakkuda eritellimusel valmistatud ja uuenduslikke teenuseid, mis toovad meie sularahaautomaatidesse füüsilise ja digitaalse maksevõimaluse, sealhulgas kaardita sularaha väljavõtmine, sularaha sissemakse, QR- ja vöötkoodiga maksed, rahaülekanded, digitaalsed kinkekaardid ning mitme valuuta väljastamise ja dünaamilise valuutavahetuse võimalused. Need teenused sõltuvad riigist ja asjaomaste juhtorganitega sõlmitud lepingutest.

Samuti teeme koostööd pankade ja finantsasutustega, kes soovivad hallata oma sularahaautomaatide võrke, kuid samas ka laiendada kliendibaasi rohkemate juurdepääsupunktidega. Neile pakume samuti oma ainulaadset tehnoloogiat ja sularahaautomaadi teenust.

Euronet Worldwide


Euronet Worldwide on tööstusharu liider turvaliste tehingute töötlemisel ja tipptasemel maksetehnoloogiate arendamisel. Meie mitmed ülemaailmsed võrgud töötlevad igal aastal miljardeid tehinguid.
PRESSITEATED

Ria Money Transfer (edaspidi „Ria“) on ülemaailmne liider rahaülekannete valdkonnas, pakkudes oma teenuseid enam kui 507 000 asukohas ja rohkem kui 160 riigis. Lisaks rahaülekandeteenustele pakub Ria valitud turgudel tšekkide sularahastamist, arvete tasumist, valuutavahetust ja digitaalset ettemakstud sisu.
FACEBOOK | TWITTER

epay on ülemaailmne ettemaksutoodete pakkuja ja turustusvõrk, mille jaemüügivõrk koosneb ligi 739 000 müügikohast pea 325 000 jaemüügikohas üle maailma. epay on elektrooniliste makselahenduste ja jaemüügi sularaha kogumissüsteemide innovatsiooni liider.

Xe pakub igakülgseid rahvusvaheliste rahaülekannete ja valuutariskide juhtimise (maanduse) lahendusi. Ettevõtte valuutavahetusspetsialistid teevad koostööd igas suuruses Ühendkuningriigi ettevõtetega, parandamaks nende valuutavahetuse võimalusi.
BLOG

Dolphin Debit Access pakub finantsasutustele ettevõttesiseste sularahaautomaatide haldamiseks tõhusamat alternatiivi. Pakutakse igakülgseid sularahaautomaatide võrguteenuseid, mis hõlmavad kõiki sularahaautomaatide haldamise aspekte, alates asukoha ettevalmistamisest ja seadmete hankimisest kuni süsteemivärskenduste ja sularaha halduseni.

Euronet Merchant Services annab võimaluse pakkuda oma klientidele spetsiaalset valikut uuenduslikke teenuseid, sealhulgas kaardimakseid, DCC-lahendusi ja maksutagastusi. Neil on lai kliendivalik alates Londoni viietärnihotellidest kuni maailma juhtivate rõiva- ja ehtebrändideni.

Pure Commerce on osa Euronet Worldwide Inc. ettevõtete grupist ja juhtiv finantstehnoloogiliste lahenduste pakkuja pangandus- ja kaubanduspartneritele kogu maailmas. Ettevõte on spetsialiseerunud valuutavahetusele, mitme valuuta vastuvõtmise makselahendustele ja erinevate kaupmeeste integreerimisele.

Innova Taxfree on välisturistidele käibemaksu tagastamisele spetsialiseerunud ettevõte. Innova on esindatud kõigis suuremates Euroopa riikides ja pakub Tax-free, turundus- ja kommunikatsiooniteenuseid. Nende teenused pakuvad kaubamärkidele ja jaemüüjatele kõiki käibemaksu tagastamisega seotud haldus- ja raamatupidamistoiminguid täiesti tasuta.
UUDISED

Tahad töötada ettevõttes Euronet EFT?

Euronet EFT ei tähend ainult tööd, vaid võimalust teha karjääri ülemaailmse makseteenuse pakkuja juures, kes väärtustab inimest kui oma äritegevuse peamist ressurssi. Kas soovite liituda professionaalse meeskonnaga, kes pakuvad sularahaautomaatide lahendusi miljonitele inimestele 365 päeva aastas?

Kas olete valmis panustama oma teadmistega ettevõttesse, mis on üles ehitatud ettevõtlikule vaimule ja kus igaüks saab anda eduks oma panuse? Kui vastus on jah, siis võtke meiega ühendust!

Euronet EFT karjäärivõimaluste kohta lisateabe saamiseks klõpsake allolevat nuppu.

Võtke ühendust
TASUTA TELEFON

Otsi